MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G

1 706  s DPH

Není skladem

Katalogové číslo: 9937171 Kategorie: , , ,

Popis

Popis produktu
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

Technické parametry
Optika
Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka – Tx/Rx [nm]:1310 / 1550, 1550 / 1310
Dosah [km]:20
Typ přenosu:WDM
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(1) LC
Obecné
Kompatibilita:Univerzální
Software
DDMI – diagnostika:Ano

Další informace

Hmotnost 1.00000 kg