TP-LINK TL-FC311B-2

581  s DPH

TP-LINK TL-FC311B-2 WDM Media Konvertor 1×10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode),2km

3 skladem

Katalogové číslo: 9908707 Kategorie: , , ,

Popis

Jedná se o výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na optické SC rozhraní. Slouží pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem až 2 kilometry.
Vysílá data při vlnové délce 1310 nm a přijímá data na 1550 nm na optickém vlákně. Koncové zařízení používané ve spojení s TL-FC311B-2 by proto mělo odesílat data při vlnové délce 1550 nm a přijímat data při vlnové délce 1310 nm.

Vlastnosti

1 × 10/100/1000 Mb / s Auto-Negotiation (RJ45) s podporou Auto-MDI / MDIX
Automatické vyjednávání v režimu Half-Duplex / Full-Duplex
Pracuje s technologií WDM, která přenáší a přijímá data na jednom vlákně
Lze použít na vzdálenost 2km
FUNKCE

Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
LED: PWR, Link/Act
Kroucená dvojlinka: 100BASE-Tx: 2-pair / 1000BASE-Tx: 4-pair UTP/STP of Cat. 5e or above (?100 m)
Vlákno: 9/125 µm single-mode vlákno
Přenosová vzdálenost: 2km
Vlnová délka: 1310 nm Tx; 1550 nm Rx
Napájení: Externí napájecí adaptér 5 V/0.6 A
Provozní teplota: 0°C to 50°C

Další informace

Hmotnost 0.50000 kg