Digitální tisk

Od Michal

Vyrábíme v malých nákladech letáky, vizitky, pozvánky, poukazy, brožury, plakáty, samolepky a mnoho dalšího.

Velkoformátový tisk

Od Michal

Nabízíme tisk na různé materiály ve velkých formátech až do šířky 1,6 m. Vyrobíme vše od malé samolepky až po billboard.

Výroba placek – odznáčky, magnetky, otvíráky

Od Michal

Vyrábíme placky (tzv. buttony). Nyní vám můžeme vyrobit odznáček či magnetku s vašim motivem. Jako placku lze vyrobit odznak, magnetku, otvírák nebo zrcátko. Vyrábíme od jednoho kusu a menší série i na počkání.

Tisk bílým tonerem

Od Michal

Tiskneme bílým tonerem. To znamená, že potiskneme třeba černý papír nebo barevné hrnky či trička, a to plně barevným motivem.

Sváteční provozní doba

Od Michal

24. 12. 2022 až 1. 1. 2023 ZAVŘENOod 2. 1. 2023 normální provoz Děkujeme všem zákazníkům a partnerům za spolupráci v roce 2022. Přejeme vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Team IBS s.r.o.

Omezení provozu prodejny

Od Zdeněk Iš

Vážení zákazníci, oznamujeme vám uzavření naší prodejny na náměstí Míru ve dnech 27. a 28. září. Ve středu 29. září již můžete využít našich služeb v běžné pracovní době 8-11 a 12-16. Děkujeme za pochopení.

Nestabilita sítě (DoS útoky)

Od Michal

Naše síť v posledních dnech čelila masivním DDoS útokům, které způsobovaly nestabilitu sítě a některé služby byly dočasně nedostupné. Touto cestou bychom se chtěli omluvit za případné problémy našim zákazníkům, a také je ujistit, že…